ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ УПРАВЛІННЯ
ПРИНЦИП ДЕМОКРАТИЧНОСТІ управління школою. Полягає у поєднанні громадського самоврядування з єдиноначальністю директора. Головним органом самоврядування є конференція представників громадськості, педагогів, батьків, учнів старших і середніх класів, на якій обирають директора і раду школи.
ПРИНЦИП ГУМАНІЗАЦІЇ Грунтується на усвідомлені людини як найвищої цінності, необхідності поваги до неї.Передбачає створення гуманних стосунків, оптимальних умов для повноцінної життєдіяльності дитячого і педагогічного колектива.
ПРИНЦИП ГЛАСНОСТІ, ВІДКРИТОСТІ управління . Зобов*язує до відкритого прийняття рішень педагогічної ради школи, обговорення педагогічних питань ( розподіл навчальних годин, прийом та звільнення з роботи вчителів, інших працівників). Гласність та відкритість запобігають соціально - психологічній напруженості в педагогічному, учнівському та громадському середовищах.
ПРИНЦИП ПЕРСПЕКТИВНОСТІ , Випливає з необхідності передбачення та прогнозування діяльності школи не лише на симестр, навчальний рік, але й на увесь цикл навчання учнів у школі.
ПРИНЦИП КОМПЕТЕНТНОСТІ. Вимагає високого рівня науково-педагогічної підготовки, загальної ерудиції, професіоналізму вчителів.